Ota Yhteyttä

Makulaku Lakritsa Oy

Työpajatie 24, 06150 Porvoo
Puh. 019 576 8600
Fax. 019 549 244
info@makulaku.fi

Yhteistyöehdotus »
Reklamaatiot »

etunimi.sukunimi@makulaku.fi

Risto Jämsen, toimitusjohtaja
Jorma Alanen, varatoimitusjohtaja / tehtaan johtaja
Pekka Wikstedt, talousjohtaja
Antti Lavonen, t&k johtaja
Jyrki Sillanpää, tuotantopäällikkö
Olli Tietäväinen, ostopäällikkö
Inka Rossi, laatupäällikkö
Mikael Lindberg, käyttöpäällikkö

Kotimaan myynti

Marko Nieminen, myyntijohtaja
0500 646 612
marko.nieminen@makuafoods.fi

Kari Juntunen, aluemyyntipäällikkö Helsinki / Etelä-Suomi
040 778 6499
kari.juntunen@pulse24.fi

Mika Pulliainen, aluemyyntipäällikkö Helsinki / Etelä-Suomi
040 808 6811
mika.pulliainen@pulse24.fi

Markku Sahlstedt, aluemyyntipäällikkö Tampere / Länsi-Suomi
040 900 8232
markku.sahlstedt@pulse24.fi

Timo Riipinen, aluemyyntipäällikkö Jyväskylä / Keski- ja Pohjois-Suomi
0400 642 670
timo@pulse24.fi

Kirka Miettinen, aluemyyntipäällikkö Kuopio / Itä-Suomi
0500 678 787
kirka@pulse24.fi

International sales

Jan Nylund, export manager
jan.nylund@makulaku.fi
+358 400 991 1764