fbpx

Ota yhteyttä

Makulaku Lakritsa Oy

Työpajatie 24, 06150 Porvoo
info@makulaku.fi

 

Yhteistyöehdotus »
Reklamaatiot »

Tietosuojaseloste »

Jorma Alanen, toimitusjohtaja
jorma.alanen@makuafoods.fi

Antti Lavonen, t&k johtaja
antti.lavonen@makulaku.fi

Jyrki Sillanpää, tuotantopäällikkö
jyrki.sillanpaa@makulaku.fi

Mikael Lindberg, käyttöpäällikkö
mikael.lindberg@makulaku.fi

Varasto
Avoinna arkisin kello 8.00-15.00
Puh. 019 576 8601

Huolto- ja kunnossapito
Puh. 040 671 2591

Kotimaan myynti

Marko Nieminen, myyntijohtaja
0500 646 612
marko.nieminen@impulstukku.fi

Tom Söderdahl, avainasiakaspäällikkö
050 376 3723
tom.soderdahl@impulstukku.fi

Kari Juntunen, aluemyyntipäällikkö Helsinki / Etelä-Suomi
040 778 6499
kari.juntunen@pulse24.fi

Mika Pulliainen, aluemyyntipäällikkö Helsinki / Etelä-Suomi
040 808 6811
mika.pulliainen@pulse24.fi

Markku Sahlstedt, aluemyyntipäällikkö Tampere / Länsi-Suomi
040 900 8232
markku.sahlstedt@pulse24.fi

Timo Riipinen, aluemyyntipäällikkö Jyväskylä / Keski- ja Pohjois-Suomi
0400 642 670
timo@pulse24.fi

Kirka Miettinen, aluemyyntipäällikkö Kuopio / Itä-Suomi
0500 678 787
kirka@pulse24.fi

International sales

Jorma Alanen, CEO
jorma.alanen@makuafoods.fi